Szlachetna Paczka 2017!

Opublikowano 12 stycznia 2018 roku

Mamy powody do radości, paczki przygotowane przez Studentów i Pracowników naszego Wydziału trafiły do dwóch, potrzebujących rodzin!

Ramię w ramię ze Studentami naszego Wydziału przygotowaliśmy paczki dla dwóch rodzin! Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce i ogromne zaangażowanie w akcję Szlachetnej Paczki. Dzięki Państwa pomocy uśmiech zagościł na niejednej twarzy, teraz śmiało i my możemy się uśmiechnąć. Zapraszam do zapoznania się z relacjami z przekazania paczek.

Podczas akcji „Zjedz ciasto wspomóż paczkę” zebraliśmy sporo darów dla rodzin oraz 963,90zł.

Dodatkowo zgromadziliśmy 1750,50zł.

Całość pomocy skierowanej do obu rodzin szacujemy na kwotę 4500zł. Wszystkie paragony za zakupy do paczki są do wglądu, w razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Środki i dary zostały rozdysponowane według potrzeb, chyba, że zostało wyraźnie wskazane do kogo dana pomoc ma trafić.

Poniżej relacje z wręczenia paczek przekazane przez wolontariuszy:

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Radość po otrzymaniu prezentów, wdzięczność. Paczki nie były otwierane w obecności Darczyńców ani wolontariuszy, nie wiedziałam reakcji po ich otwarciu. Natomiast radość przy ich wnoszeniu była ogromna. Potem pani Genia ciągle dzwoniła z relacją i cieszyła się, jak dziecko. Kiedy weszliśmy z linoleum, aż przysiadła z radości, a w jej oczach pokazały się łzy.

Co chce przekazać wolontariusz?

Dziękuję za Was, za Wasze zaangażowanie, radość i energię. Dzięki za Wasze wielkie serce i za zaangażowanie. Przeżyłam świetną przygodę poznając Was i panią Genowefę. Z optymizmem i nadzieją wkraczam w ten Nowy 2018 Rok, życzę Wam wielu radości i dobra.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Dziękuję Wam z całego serca, życzę pomyślności na Nowy Rok. Dziękuje za wszystkie paczki i prezenty. Nie spodziewałam się, aż takiej niespodzianki.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Gdy wnieśliśmy paczki do mieszkania członkowie rodziny byli w ogromnym szoku z powodu ilości otrzymanych prezentów. Po wniesieniu ostatniej paczki do środka, córka pana Dariusza od razu zabrała się za ich rozpakowywanie. Każdy prezent wywoływał wiele emocji i śmiechu na twarzach naszych bohaterów. Każdą kolejną paczkę otwierali z dużym zaciekawieniem, co znajdzie się w środku. Środki czystości i żywność pomogą na jakiś czas zapomnieć o problemach finansowych. Karolina była szczęśliwa z bardzo szczególnego i osobistego prezentu jakim był duży pluszak. Od razu zaprzyjaźniła się z nim. Mężczyzna i jego córka byli bardzo wdzięczni i szczęśliwi. Chwila pożegnania była wzruszająca, ale dająca wszystkim wiele radości i nadziei.

Co chce przekazać wolontariusz?

Ze swojej strony chciałbym podziękować za współpracę oraz za wybór tej rodziny. Bardzo miło było mi was poznać i z radością będę wspominał ten czas. Wykonali Państwo bardzo ciężką, a zarazem owocną pracę. Życzę Wam, aby ta chęć pomagania nie opuszczała was, a z każdym dniem tylko narastała. Na nadchodzące Święta życzę dużo radości i ciepła. Niech te święta będą okazją do podsumowania tego co się wydarzyło. Życzę również, aby nowy rok był jeszcze lepszy, a każda chwila dawała dużo radości. Wszystkim studentom chcę życzyć zdania egzaminów oraz skończenia studiów z dobrym wynikiem.