Program Top Young 100

Opublikowano 27 kwietnia 2018 roku

W gmachu Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych zebrali się przedstawiciele trzech środowisk - biznesu, akademickiego oraz studenckiego. Projekt realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów, Uczelnie Wyższe oraz profesjonalistów łańcucha dostaw skierowany jest do najlepszych studentów logistyki w Polsce.

Po pierwszym etapie rekrutacji do programu zakwalifikowało się 130 studentów logistyki z całej Polski, zaś po drugim etapie kwalifikacji liczba ta wynosiła 82 osoby. Z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, w programie biorą udział dwie studentki pierwszego roku studiów magisterskich: Edyta Stoltmann i Ania Drabarz.

Głównym założeniem programu jest nawiązanie współpracy pomiędzy studentami, uczelniami i ośrodkami biznesowymi. Ciekawe sesje merytoryczne Partnerów biznesowych pomogą studentom podejść do rozwiązania problemów biznesowych.