Finał konkursów prac dyplomowych PTE

Opublikowano 29 marca 2023 roku

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku w dniu 22 marca br. ogłosiło, że została rozstrzygnięta XXVI edycja Konkursu Prac Magisterskich oraz XIX edycja Konkursu Prac Licencjackich za rok 2022.

Kapituła Konkursowa przyznała:

• wyróżnienie w XXVI edycji Konkursu Prac Magisterskich

Pani Natalii Pokrzywiec
    za pracę nt. „Świadomość ekologiczna i jej wpływ na zachowania przedsiębiorstw”

Praca została napisana pod kierunkiem dr hab. Beaty Majeckiej, profesor Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Ekonomiczny UG, Katedra Ekonomiki i Funkcjonowania Przedsiębiorstw Transportowych

•  wyróżnienie w XIX edycji Konkursu Prac Licencjackich

Panu Kacprowi Kowalskiemu
    za pracę nt. „Bankowość mobilna w perspektywie funkcjonowania społeczeństwa bezgotówkowego na przykładzie Norwegii i Polski”

Praca została napisana pod kierunkiem dr Magdaleny Markiewicz, Wydział Ekonomiczny UG, Katedra Biznesu Międzynarodowego, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych

Serdecznie gratulujemy naszym Absolwentom oraz ich Promotorom!

Relacja z wydarzenia: Finał Konkursu Prac Magisterskich i Licencjackich - edycja 2022/2023