Obrona rozprawy doktorskiej

Opublikowano 07 stycznia 2023 roku

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 18 stycznia 2023 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams.

mgr Corduli WELTE-BARDTHOLDT

na temat: "The Effect of Economic, Social and Psychological Factors on the Transport Behavior of Polish Citizens - A Conjoint Analysis Approach"

Promotor:

• dr hab. Michał Suchanek
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• dr hab. Bartosz Grucza
    Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

• dr hab. Tomasz Kwarciński

• dr hab. inż. Grzegorz Sierpiński
    Politechnika Śląska

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres e.krukurka@ug.edu.pl do dnia 17 stycznia 2023 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, ul. Armii Krajowej 110.

Rozprawa doktorska, recenzje oraz streszczenie dysertacji zostały opublikowane na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.