Obrona rozprawy doktorskiej

Opublikowano 01 grudnia 2022 roku

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 14 grudnia 2022 r. o godz. 15.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams

mgr. Raphaela REINWALDA

na temat: "On a Comparative Analysis of Industrial Credit Portfolio Risk Models Versus a New Support Vector Machine - Based Approach"

Promotor:

• dr hab. Michał Suchanek
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• dr hab. Tomasz Bernat

• dr hab. Jacek Jaworski
    Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

• dr hab. Bartosz Scheuer
    Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres: e.krukurka@ug.edu.pl do dnia 13 grudnia 2022 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, ul. Armii Krajowej 110.

Rozprawa doktorska, recenzje oraz streszczenie dysertacji zostały opublikowane na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.