Nagroda za pracę magisterską

Opublikowano 15 maja 2018 roku

Rozstrzygnięta została IV edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską w zakresie międzynarodowych stosunków gospodarczych. Jest to konkurs organizowany przez siedem uczelni akademickich, które oferują kształcenie na kierunkach MSG. W gronie laureatów konkursu, na drugim miejscu,  znalazł się absolwent Wydziału Ekonomicznego na specjalności FMiB pan mgr Cezary Topczyłko, którego praca magisterska pt. Funkcjonowanie banków w mediach społecznościowy chzostała wysoko oceniona przez recenzentów. Promotorem pracy była prof. zw. dr hab. Danuta Marciniak-Neider. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się we wrześniu 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.