Praktyki MARS Business Experience w firmie MARS

Opublikowano 28 marca 2013 roku

Jesteś aktywnym, pełnym pasji studentem? Stawiasz na rozwój i nie lubisz stać w miejscu? Pragniesz zdobywać nowe doświadczenia i podejmować wyzwania? Praktyki kojarzą ci się wyłącznie z parzeniem kawy i kserowaniem dokumentów, a w głębi duszy zależy Ci na prawdziwej praktyce? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś TAK, wakacyjny programy praktyk organizowanych przez MARS Polska jest właśnie dla Ciebie!

MARS Business Experience to propozycja dla studentów III, IV i V roku oraz absolwentów (do roku po zakończeniu studiów) wszystkich kierunków studiów!

Co możesz zyskać biorąc udział w programie?

• Konkretny projekt, który właśnie dzięki Tobie zostanie wdrożony w firmie!

• Poznać od wewnątrz jedną z największych firm FMCG na świecie!

• Pracę w gronie najlepszych specjalistów!

• Umowę o pracę oraz pakiet benefitów – identyczny do tego, z którego korzystają wszyscy nasi współpracownicy!

• Darmowe zakwaterowanie, w lokalizacji adekwatnej do realizowanej praktyki (Warszawa lub Sochaczew)!

Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej korporacji, podnieś swoje kwalifikacje i sprawdź się realizując prawdziwy projekt biznesowy!

Nie czekaj, wypełnij aplikacje na www.marskariera.pl/aplikuj.aspx. Masz na to czas już tylko do 31 marca 2013 roku!