Zapisy na zajęcia w ramach „Meritum Bankowości”.

Opublikowano 14 marca 2013 roku

Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych zaprasza studentów Wydziału Ekonomicznego na spotkania w ramach projektu „Meritum Bankowości”. Łącznie odbędą  się cztery wykłady i trzy spotkania warsztatowe. Zajęcia będą prowadzone przez pracowników Meritum Banku S.A. Głównym celem prelegentów jest przybliżenie specyfiki pracy w banku oraz podzielenie się ze studentami wiedzą oraz umiejętnościami, z których bankowiec korzysta w pracy na co dzień.

Wszyscy studenci, którzy wezmą udział w minimum 4 spotkaniach otrzymają certyfikat uczestnictwa wydany przez Meritum Bank. Słuchacze, którzy wykażą się największą wiedzą w rozwiązywaniu zadań, przekazywanych po każdym warsztacie przez prelegentów, otrzymają szansę na 3 – miesięczny płatny staż.

Pierwszy wykład w ramach „Akademii Bankowej” odbędzie się 19.03.2013 r. (wtorek) o godz. 13.30-15.00 w sali 8 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Będzie to spotkanie, na którym prelegenci z Departamentu  ds. Personalnych Meritum Banku zapoznają studentów z aktualną sytuacją na rynku pracy, technikami i potrzebami rekrutacyjnymi oraz wymaganiami Meritum Banku i możliwościami zatrudnienia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do zapisywania się na powyższe spotkanie do 18.03.2013 r. za pośrednictwem maila: knfm.org@gmail.com. Informacje o kolejnych wykładach i warsztatach będą podawane na bieżąco.

Więcej informacji na www.knfm.org

plakat Meritum Bankowości