Studencki Nobel 2013

Opublikowano 13 marca 2013 roku

1. marca wystartowały zgłoszenia do Studenckiego Nobla 2013 - ogólnopolskiego konkurs na najlepszego studenta RP. Jego misja to uhonorowanie utalentowanych żaków, zarówno z państwowych, jak i z prywatnych uczelni wyższych w Polsce oraz wybór najlepszego z nich.

Skierowany jest do osób do 28 roku życia, które ze wszystkich zamkniętych semestrów na danym poziomie studiów uzyskały łącznie średnią ocen minimum 4,00. Jeśli uczestnik spełnia podstawowe kryterium, dodatkowym atrybutem będzie: znajomość języków obcych, aktywność naukowa i społeczna - udział w sympozjach, warsztatach, konferencjach, odbyte praktyki, staże, praca w kołach naukowych, publikacje naukowe, osiągnięcia artystyczne oraz sportowe.

Nagrodami głównymi w Konkursie Regionalnym są nagrody pieniężne o wartości odpowiednio 3 000zł, 1 500zł i 500zł. Dodatkowo wyróżnienia i inne nagrody rzeczowe od 150 punktów!

Rejestracja chętnych do udziału w Konkursie na stronie internetowej www.studenckinobel.pl.