Rekrutacja na Mosty Ekonomiczne 2013

Opublikowano 04 lutego 2013 roku

Mosty Ekonomiczne to wieloletni, jedyny w swoim rodzaju, prowadzony przez Samorządy Studentów uczelni ekonomicznych z całej Polsce projekt kilkudniowej wymiany studentów z ośmiu najlepszych uczelni ze Szkołą Główną Handlową na czele.

Wymiana opiera się na cyklu interesujących wykładów i seminariów o tematyce ekonomicznej, społecznej i politycznej, a także ciekawych wydarzeniach społecznych, mających na celu integrację między uczelniami.

6 marca 2013 roku rozpoczynają się warszawskie Mosty Ekonomiczne. Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej przygotował z tej okazji dla studentów dni pełne wykładów, warsztatów, spotkań oraz case studies, które zostaną poprowadzone przez wykładowców SGH, zaprzyjaźnione firmy, bądź zaproszone osoby publiczne cieszące się autorytetem na polu ekonomii oraz nauk pokrewnych.

Po zakończeniu pierwszej części projektu, studenci Szkóły Głównej Handlowej, wybiorą się do miast partnerskich, aby bliżej poznać tamtejsze uczelnie, ich system oraz sposób funkcjonowania. Jedną z takich uczelni jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, który studenci SGH odwiedzą w dnia 8-11 kwietnia.

Koło Naukowe Public Relations ma zaszczyt zaprosić w tym roku wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji na niezapomniany wyjazd do Szkoły Głównej Handlowej.

1.      Kto może aplikować?

Każdy student Wydziału Ekonomicznego UG

2.      Jak wygląda rekrutacja?

I ETAP

Wypełnienie i przesłanie nam formularza rekrutacyjnego do 13 lutego 2013.

Formularz dostępny na stronie: http://goo.gl/gSa00

II ETAP

Spośród nadesłanych formularzy zaprosimy wybrane osoby na rozmowę, która odbędzie się 19 lutego.

3.      Efekt?

Spośród kandydatów wybierzemy 7 osób, które wybiorą się z nami do Warszawy, a następnie wezmą udział w organizowaniu tegorocznej edycji Mostów w Sopocie. Temat na rok 2013 to: „Trójmiasto, jakiego nie znacie – inwestycje, marketing, innowacje”.

Tegoroczni patroni: