Symulacja biznesowa Industry Masters na WE

Zajęcia prowadzone przez:

Dr K.Kreft: Symulacja biznesowa Industry Masters

Dr E.Ignaciuk:
Business performance in a competitive environment

Industry Masters to obecnie najnowocześniejsze na świecie narzędzie do zarządzania wirtualną firmą. Współpraca z firmą e-GCS, dystrybutorem gry w Polsce umożliwi Studentom Wydziału Ekonomicznego udział w zajęciach, podczas których nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce Studenci poznają, na czym polega zarządzanie przedsiębiorstwem. Narzędzie to jest od kilku lat stosowane we wspieraniu dydaktyki w uczelniach zachodnich, teraz będą mieć możliwość zapoznania się z nim Studenci WE.

Symulacje biznesu on-line wychodzą naprzeciw potrzebom związanym ze zwiększaniem umiejętności zawodowych absolwentów kierunków ekonomicznych, w krótkim czasie uczą, dają doświadczenie, rozwijają kompetencje  oraz  pozwalają na popełnianie nieskończonej ilości błędów w wirtualnym przedsiębiorstwie i na ich podstawie wyciągania wniosków, co w realnej firmie byłoby bardzo kosztowne. Uczenie się odbywa się poprzez metodę EDUTAINMENT (ang. EDUcation, nauka i enter-TAINMENT, rozrywka), która jest zarówno przyjazną, jak i efektywną.

Prezentacja Industry Masters – edycja dla uczelni