Seminarium Erasmus + "Zrównoważone Miasto"

Opublikowano 27 kwietnia 2023 roku

W dniach 17-21 kwietnia 2023 r. odbywał się na Uniwersytecie Gdańskiem cykl wykładów i warsztatów w ramach Blended Intensive Programme.

W ramach cyklu zajęć sfinansowanego z programu Erasmus+ studenci z uniwersytetów z Francji (Uniwersytet Zachodniej Bretanii), Chorwacji (Uniwersytet w Splicie) i Malty (Uniwersytet Maltański) brali udział w programie dydaktycznym, a także zwiedzali Trójmiasto, zapoznając się z funkcjonowaniem miasta i przedsiębiorstw w praktyce.

W ramach tego programu 21 kwietnia miało też miejsce całodniowe seminarium „Zrównoważone Miasto” na Wydziale Ekonomicznym UG.

Opis wydarzenia: "Zrównoważone Miasto" BIP - Czego nauczyli się zagraniczni studenci? | Aktualności - Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)