Studiuj w Kobe - program wymiany

Opublikowano 10 lutego 2023 roku

Uczelnia partnerska Wydziału Ekonomicznego - Uniwersytet w Kobe (KU), Japonia prowadzi nabór studentów zagranicznych - 1 roku studiów II stopnia (SS2), na studia w semestrze jesiennym 2023 r.

Rekrutacja odbywa się do 23  lutego 2023 r. na podstawie zgłoszeń mailowych (imiona, nazwisko, data urodzenia, rok studiów i adres mailowy) przesłanych do:

Studenci na KU nie opłacają opłaty za studia (fee), natomiast koszty transportu i pobytu podczas studiów w Japonii ponoszą we własnym zakresie. Istnieje możliwość ubeigania się o stypendum Kobe Univeristy dla International Students, tu decyduje średnia ocen z poprzedniego (zimowego 2022/2023) semestru. Średnia ocen powyżej 4.2 daje szansę na stypendium, W poprzednim roku była to kwota 80 000 jenów na miesiąc, co daje bardzo duże wsparcie. Nie gwarantujemy jednak, że student takie wsparcie otrzyma, to jest decyzja Kobe Univeristy.

Zainteresowanych studentów prosimy o przesłanie wypełnionych w załączonej tabeli danych osobowych

Niezbędne dokumenty aplikacyjne można pobrać z adresu: