Obrona rozprawy doktorskiej

Opublikowano 27 grudnia 2022 roku

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 13 stycznia 2023 r. o godz. 09:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams.

mgr Anny BRACK

na temat: "Dynamics of Eating Habits of Sweets: German, Polish, and Russian Consumers on the Confectionery Market"

Promotor:

• dr hab. Anna Maria Nikodemska-Wołowik
    Uniwersytet Gdański

Promotor pomocniczy:

• dr Dagmara Wach
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• prof. dr hab. Edyta Rudawska

• dr hab. inż. Mariola Grzybowska-Brzezińska
    Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

• dr hab. Barbara Kucharska
    Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres e.krukurka@ug.edu.pl do dnia 12 stycznia 2023 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, ul. Armii Krajowej 110.

Rozprawa doktorska, recenzje oraz streszczenie dysertacji zostały opublikowane na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.