Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Opublikowano 24 listopada 2022 roku

17.11.2022 r. na Wydziale Ekonomicznym UG obchodziliśmy XV Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Elastyczność bez granic”.

Zorganizowane w tym dniu wykłady, warsztaty i seminarium naukowe poprowadzili zarówno studenci zrzeszeni w studenckich kołach naukowych (Naukowe Koło Logistyki UG, Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych, Koło Naukowe Logistyki „Cargo” UE w Krakowie), jak i przedstawiciele praktyki gospodarczej (Agencja Rozwoju Pomorza S.A. i Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ).

Łącznie w odbywających się na Wydziale Ekonomicznym UG obchodach XV Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczestniczyło 312 osób, wśród których znaleźli się uczniowie trójmiejskich szkół podstawowych i średnich, oraz studenci Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.