University Management Accounting Day CEE 2021

Opublikowano 22 października 2021 roku

Już za tydzień studenci z 18 uczelni z Polski i CEE będą mieli okazję spotkać się wirtualnie w ramach University Management Accounting Day (UMAD) 🎓, wydarzenia organizowanego przez CIMA we współpracy z prestiżowymi uczelniami ekonomicznymi w regionie.

Dołącz do nas, by dowiedzieć się jakich kompetencji oczekują pracodawcy od absolwentów!

26 października o godz. 15.00 zapraszamy na panel dyskusyjny pt. ‘Readiness of students to be employed – what are employers looking for in graduates?’ z udziałem ekspertów CIMA reprezentujących pracodawców z różnych sektorów:

•  Anna Stępnicka ACMA, CGMA - Infosys BPM Poland
  •  Anna Trojanowska ACMA, CGMA – Kyndryl
  •  Bartosz Gayer ACMA, CGMA – Fincastly
  •  Jakub Kozielec ACMA, CGMA – Zalando
  •  Tomasz Kociuba ACMA, CGMA – Motorola Solutionsz udziałem

Po panelu dyskusyjnym zapraszamy na CIMA Business Game – interaktywną rywalizację online między studentami z wszystkich uczelni biorących udział w UMAD CEE 2021.

Dowiedz się więcej i zarejestruj swój udział na stronie wydarzenia: https://bit.ly/2Z26iaQ

UMAD 2021