Obrona rozprawy doktorskiej

Opublikowano 22 października 2021 roku

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 4 listopada 2021 r. o godz. 9.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams

mgr Joanny CZEREPKO

na temat: Uwarunkowania zakupów transgranicznych na przykładzie klientów z obwodu kaliningradzkiego”

Promotor:

• dr hab. Kamila Migdał-Najman
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• dr hab. Jacek Batóg

• dr hab. Grażyna Dehnel
    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres: m.balicka@ug.edu.pl do dnia 2 listopada 2021 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, ul. Armii Krajowej 110.

Praca została wyłożona w Bazie Wiedzy UG.

Streszczenie dysertacji oraz recenzje zostały opublikowane na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.