Szkolenia z MS Teams dla studentów w kwietniu

Opublikowano 29 marca 2021 roku

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenie z MS Teams !

Dzięki szkoleniu poznają Państwo jedną z najpopularniejszych platform wykorzystywanych w edukacji i pracy zdalnej. Wykorzystując narzędzia takie jak Kalendarz, Zadania, Kanały, Spotkania, czy Zespoły, będziecie Państwo mogli sprawniej zarządzać czasem i zadaniami związanymi ze studiami, a także efektywnie współpracować z innymi studentami i wykładowcami. Poznacie możliwości współdzielenia dokumentów i współpracy w ich tworzeniu i edytowaniu. Dowiecie się również, jak dbać o bezpieczeństwo swoich danych i plików.

Szkolenie pozwala zdobyć umiejętności przydatne nie tylko podczas studiów, ale również w pracy zawodowej. Kompetencje związane z pracą zdalną już teraz są kluczowe w wielu obszarach życia prywatnego, zawodowego i naukowego. Nic nie wskazuje na to, by ich znaczenie miało spadać – przeciwnie: świat po pandemii zapewne w większym stopniu niż kiedykolwiek będzie opierał się na kontaktach za pośrednictwem platformy MS Teams i jej podobnym.

Każdy uczestnik i uczestniczka otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, a także dostęp do bazy wiedzy wykraczającej poza jego zakres.

Szkolenie to zostało przygotowane specjalnie dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego, a jego ukończenie pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy. Standardowo podobne szkolenia obejmują tylko podstawowe funkcje MS Teams, trwają krócej i kosztują kilkaset złotych.

Studenci mogą zapisywać się na szkolenie z MS Teams poprzez dostępny formularz

tutaj: https://forms.office.com/r/15i9AMisb8.

Szkolenie z MS Teams:

• pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy,
  • uczy pracy zdalnej, kooperacji w zespołach, współtworzenia i dzielenia treści – umiejętności, które stają się kluczowe w wielu obszarach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego,
  • daje kompetencje przydatne podczas przygotowania pracy dyplomowej,
  • jest darmowe dla studentów (w całości finansowane ze środków projektu ProUG),
  • obejmuje szerszy zakres wiedzy i umiejętności niż standardowe szkolenia tego typu dostępne na rynku.

Zapraszamy!

Każdy uczestnik bierze udział w 1 jednodniowym szkoleniu.
Szkolenie odbywa się w godz. 9.00-16.00 (8 h akademickich).
Liczba miejsc na każdy termin jest ograniczona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
magdalena.pek@ug.edu.pl, tel. 58 523-12-21