Obrona rozprawy doktorskiej

Opublikowano 23 października 2020 roku

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 9 listopada 2020 r. o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams

mgr Mirlindy KUÇI

na temat: "The impact of the endowment effect on an individual's choice under uncertainty"

Promotor:

• dr hab. Teresa Kamińska
    Uniwersytet Gdański

Promotor pomocniczy:

• dr Elżbieta Babula
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• dr hab. Tomasz Bernat

• dr hab. Jacek Prokop
    Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres: e.krukurka@ug.edu.pl do dnia 6 listopada 2020 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego. Praca została wyłożona w Bazie Wiedzy UG.

Streszczenie dysertacji oraz recenzje zostały opublikowane na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.