Obrona rozprawy doktorskiej

Opublikowano 04 maja 2020 roku

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 14 maja 2020 r. o godz. 13.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams

mgr. Rafała SZYCA

na temat: „Transport samochodowy w świetle współczesnych wyzwań społeczno-gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu kościerskiego”

Promotor:

• prof. dr hab. Krystyna Wojewódzka-Król
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• prof. dr hab. Elżbieta Marciszewska
    Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

• prof. dr hab. Elżbieta Załoga

Rady Dyscypliny Ekonomia i finanse
dr hab. Przemysław Borkowski
profesor Uniwersytetu Gdańskiego

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres: m.balicka@ug.edu.pl (łącze do telekonferencji zostanie udostępnione w czasie rzeczywistym w sali C6 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego).

Z  pracą  doktorską  można  zapoznać  się  w dziekanacie Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, ul. Armii Krajowej 119/121 (pokój 127), od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 12.00.

Recenzje i streszczenie znajduje się na stronie: