Konkurs Project Master 2019

Opublikowano 17 czerwca 2019 roku

Konkurs Project Master ma na celu stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie.

IPMA Polska oraz Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w partnerstwie ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Project Master 2019 wszystkich dyplomantów oraz doktorów, którzy w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r. obronili / obronią swoją pracę dyplomową lub doktorską na jednej z polskich uczelni.  Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

• Konkurs obejmuje kategorie: prace licencjackie, prace magisterskie, prace doktorskie oraz prace podyplomowe
  • Konkurs jest organizowany od 2002 roku i rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Tegoroczna edycja konkursu otrzymała patronaty Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej
  • Konkurs to doskonała okazja do promocji badań i osiągnięć w zakresie zarządzania projektami, zarówno studentów, absolwentów, doktorantów, jak i środowisk naukowych, z których wywodzą się młodzi adepci
  • Prace na ww. konkurs można przesyłać od 1 czerwca do 6 października br.
  • Szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora konkursu
  • Wręczenie nagród w ramach konkursu nastąpi 6 listopada 2019 r. podczas Seminarium Project Management Edukacja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.