Zaproszenie na wykład praktyków

Opublikowano 02 kwietnia 2019 roku

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 4 kwietnia 2019 r. poprowadzi

Pan Łukasz Chmaj
Audytor, konsultant, trener, specjalista w zakresie kształtowania logistyki oraz zarządzania zmianą w ujęciu procesowym

Absolwent Politechniki Gdańskiej i Politechniki Krakowskiej.
Ekspert w dziedzinie optymalizacji procesów logistycznych, projektowania oprogramowania wspomagającego logistykę oraz pełnego zagospodarowania magazynów dla firm działających w modelu B2B, B2C i e-commerce.
Wielokrotny prelegent i trener w obszarze tworzenia i wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań w logistyce.
Od 16 lat związany z optymalizacją łańcuchów dostaw i projektowaniem rozwiązań logistycznych dla wiodących polskich sieci sprzedaży detalicznej, hurtowej i przedsiębiorstw produkcyjnych.
Karierę zawodową rozpoczynał w LPP S.A., gdzie był odpowiedzialny za analizę danych sprzedażowych, alokację i replenishment.
Jako dyrektor działu logistyki w Intersport Polska S.A. zaprojektował i wdrożył automatyczny magazyn, wykorzystujący technologie Mini load, RFID, EPC Global. Obiekt ten, jako jeden z najnowocześniejszych magazynów w branży turystyczno-sportowej w Europie, uzyskał wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Logistycznego. Jako przedstawiciel firmy podczas Euro 2012 był odpowiedzialny za stworzenie i nadzór nad siecią stoisk własnych Intersport Polska S.A. oraz za optymalną alokację asortymentu na stadionach i w strefach kibica.
Zarządzając logistyką w W. Kruk S.A., przy wsparciu stworzonego przez siebie, 60-cio osobowego zespołu, przeniósł kompleksowo logistykę firmy z Poznania do Krakowa, przy zachowaniu ciągłości wszystkich procesów.
Obecnie specjalizuje się w doradztwie logistycznym dedykowanym firmom o zróżnicowanym profilu działalności i zarządzaniu projektami logistycznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas prowadzonych przez siebie szkoleń i konferencji, a także wykładów dla studentów uczelni wyższych.

Laureat tytułu "Osobowość roku branży magazynowej”, nadawanego przez czasopismo Nowoczesny Magazyn.

Temat wykładu:
Praca w korporacji: środek czy cel

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15