Zaproszenie na wykład praktyków

Opublikowano 26 marca 2019 roku

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 28 marca 2019 r. poprowadzi

Pan Krzysztof Herdzik
Lider, przedsiębiorca i ekspert od przełomowych modeli biznesowych

W przededniu robotyzacji, sztucznej inteligencji i rewolucji cyfrowej nigdy jak wcześniej świat będzie potrzebował prawdziwych leaderów.
Leaderów, którzy dzięki swojej charyzmie, ciekawości i wizjonerstwu potrafią szybko budować autorytet, jednocześnie łączyć ludzi w interdyscyplinarne zespoły, które potrafią szybko rozwiązywać ważne problemy.

Podczas 90 min warsztatu

• Określimy cechy prawdziwego leadera
  • Poznasz wielką piątkę – czyli określisz swoją mapę drogową, która pomoże Ci dotrzeć do bycia prawdziwym leaderem
  • Poznasz rewolucyjny model Spersonalizowanego Przywództwa Corporate Differently® dzięki, któremu zrozumiesz jeszcze lepiej innych ludzi, to jak ustalają cele, rozwiązują problemy, czy radzą sobie ze zmianami
  • Dowiesz się, dlaczego to przemówienia Baracka Obamy, a nie jakiegokolwiek innego przywódcy na świecie docierają do największej liczby ludzi.

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chciałyby zostać prawdziwymi leaderami zarówno w życiu zawodowym i prywatnym.

O prowadzącym:
Krzysztof Herdzik - Lider, przedsiębiorca i ekspert od przełomowych modeli biznesowych. Nagrodzony tytułem najlepszego Managera w Europie Środkowo Wschodniej w Branży Outsourcingowej.
Krzysztof ma ponad 16 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu finansami, międzynarodowymi strukturami korporacyjnymi na najwyższych stanowiskach zarządczych. Ponad 29 tys. godzin doświadczenia w zarządzaniu zespołami.
Współpracował z firmami na 5 kontynentach, z 30 krajów w tym ponad dwudziestoma największymi organizacjami na świecie – w większości z listy Fortune 500.
Absolwent Harvard Business School, kierunek Disruptive Business Model.
Zakładał i zarządzał jednym z pierwszych centrów BPO w Trójmieście dla globalnego lidera w branży outsourcingowej. Centrum zostało wyróżnione przez Firmę AON nagrodą najlepszego pracodawcy oraz najlepszym Centrum BPO przez Fundację ProProgressio.
Wykładowca Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWP w zakresie zarządzania zmianą. Współautor spersonalizowanego modelu przywództwa Corporate Differently.

Temat wykładu:
Jak zostać leaderem, za którym sam byś poszedł?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15