Akademia Talentów Raiffeisen Polbank

Opublikowano 25 stycznia 2019 roku

W dniu 10 stycznia 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji Akademii Talentów Raiffeisen Polbank.

Było ono zwieńczeniem cyklu ośmiu spotkań z menedżerami oraz specjalistami banku, które odbywały się od października 2018 r. do stycznia 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

W trakcie zajęć w formie warsztatów oraz gier symulacyjnych studenci zapoznawali się z praktycznymi zagadnieniami z zakresu rynków finansowych, bankowości, finansów przedsiębiorstw, marketingu oraz zarządzania zasobami ludzkimi w instytucjach z sektora bankowości.

Podczas podsumowania studentom wręczono certyfikaty ukończenia Akademii (z uwagi na fuzję banków obecnie: BGŻ BNP Paribas) oraz upominki ufundowane przez Bank.

Serdecznie gratulujemy!