Instytut Konfucjusza UG zaprasza na staż

Opublikowano 12 lutego 2018 roku

Instytut Konfucjusza Uniwersytetu Gdańskiego
zaprasza chętnych studentów II stopnia studiów oraz trzeciego roku I st. na płatny 2-miesięczny staż.

Oferujemy ciekawą i pełną atrakcyjnych wyzwań praktyczną naukę i pracę w międzynarodowym zespole i wielokulturowym środowisku.

Wymagania:

• status studenta UG (II stopień studiów lub 3 rok studiów I stopnia),
  • praktyczna komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zmysł organizacyjny i nieprzeciętny zapał do pracy,
  • otwartość na różnorodne postrzeganie świata,
  • zainteresowanie kulturą Chin lub znajomość języka chińskiego to ważny atut,
  • gotowość do rozpoczęcia stażu od 1 marca 2018 r.

Oferujemy bogaty, sprofilowany do cech stażysty program stażu, a w szczególności:

• atrakcyjną pracę (z elementami praktycznej nauki) prowadzoną w wielokulturowym środowisku, w godzinach dopasowanych do obowiązkowych zajęć dydaktycznych na Uczelni,
  • możliwość realizowania własnych, ciekawych pomysłów związanych z organizacją wydarzeń kulturalnych,
  • obcowanie na co dzień z kulturą, biznesem i językiem Chin,
  • profesjonalną opiekę merytoryczną polskich i chińskich tutorów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji pod adres konfucjusz@ug.edu.pl (z dopiskiem w temacie „Staż”) do 21 lutego 2018 r. Spośród zainteresowanych wybrana zostanie jedna osoba, która rozpocznie staż od 1 marca 2018 r.