Wizyta studyjna studentów IB w State Street

Opublikowano 01 stycznia 2018 roku

20 listopada 2017 roku studenci I roku II stopnia specjalności International Business wzięli udział w wizycie studyjnej w State Street Bank International. Wizytę rozpoczęła prezentacja obszarów działalności firmy State Street przeprowadzona przez Panią Annę Szabowską-Walaszczyk, po zakończeniu której studenci zostali oprowadzeni po budynku Alchemia II, Titanium Tower, w którym mieści się gdański oddział State Street. Spacer po kolejnych piętrach umożliwił obserwację studentom, jak na co dzień wygląda środowisko pracy w State Street. Na zakończenie spotkania Pani Anna Szabowską-Walaszczyk opowiedziała studentom o procesie rekrutacji do State Street oraz udzieliła rad, jak przygotować dobre CV. Serdecznie dziękujemy za wszystkie cenne rady oraz poświęcony czas.