Ogólnopolska Konferencja „Nauka dla Biznesu”

Opublikowano 24 kwietnia 2017 roku

To kolejna już wspólna inicjatywa Uniwersytetu Gdańskiego i Pracujwlogistyce.pl, łącząca wiedzę praktyczną z badaniami naukowców. Tym razem, skupimy się na dynamicznie rozwijającym się transporcie chłodniczym oraz na smart boxach i inteligentnych pojemnikach. Do wystąpień zaprosiliśmy najlepszych ekspertów z rynku i czołowych naukowców.

Konferencję moderować będzie dr Ernest Czermański z Uniwersytetu Gdańskiego.

W trakcie spotkania będą Państwo mieli okazję zapoznać się z:

• najnowocześniejszymi rozwiązaniami
  • praktyczne aspekty wykorzystania sztucznej inteligencji w logistyce i spedycji do optymalizacji kosztów transportu i transit time;
  • potencjałem rynku przewozów chłodniczych w kontenerach żeglugą morską i transportem drogowym;
  • aktualnymi faktami i mitami polskiego transportu;
  • potencjałem polskiego eksportu towarów wymagających warunków chłodniczych – na kanwie przeprowadzonych przed konferencją badań.

Oprócz tego, jak zawsze stawiamy na networking i kontakty biznesowe! Dlatego też do udziału zapraszamy managerów i specjalistów firm TSL, managerów i specjalistów z firm produkcyjnych i handlowych.

Wieczorem po zakończeniu konferencji w godz. 18.00 – 22.30 organizujemy Networking dinner w Unicorn Hipodrom Sopot, do udziału w którym również zapraszamy.

więcej informacji: