Zaproszenie na wykład praktyków

Opublikowano 21 marca 2017 roku

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 23 marca 2017 r. poprowadzi

Pan Marek Nowak, Dyrektor Globalnego Centrum Kompetencji Staples

Marek Nowak pracuje w Staples. Odpowiedzialny jest za rozwój Globalnego Centrum Kompetencji, otwartego w Gdańsku w 2015 roku. Centrum zatrudnia obecnie 250 specjalistów z wielu obszarów: inżynierów IT, programistów, analityków, planistów, specjalistów ds. danych oraz  wsparcia sprzedaży, księgowych jak również kierowników projektów.

Marek jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją karierę zawodową związał z koncernem Philips oraz Staples, do którego dołączył w 2015 roku. Marek ma bogate międzynarodowe doświadczenie, zdobyte przy budowaniu i zarządzaniu funkcją Data Management na szczeblu regionalnym oraz globalnym. Przez 7 lat pracował i mieszkał w Holandii.

Prywatnie każdą wolną chwilę poświęca rodzinie oraz fotografii.

Temat wykładu:
KOMUNIKACJA MIĘDZYKULTUROWA PODSTAWĄ SUKCESU

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15