Harmonogram zapisów na PDW i wyboru specjalności

Opublikowano 05 stycznia 2016 roku

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA PDW
Rok akademicki 2015/2016
Semestr letni

Informacje ogólne o zasadach elektronicznych zapisów na przedmioty do wyboru (PDW), na Wydziale Ekonomicznym UG.

Wtorek, 5.01.2016, godz. 15.00

• wybór specjalności dla 2 NS1 (ekonomia). Studenci wskazują swoje preferencje dotyczące przyszłej specjalności, dokonując uporządkowania propozycji wydziałowych od najbardziej do najmniej pożądanej. Ekonomia: biznes elektroniczny, polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości, ekonomika transportu i logistyka, teoria przedsiębiorstw (dana specjalność jest uruchamiana w przypadku zapisania minimalnej liczby studentów pozwalającej na utworzenie grupy ćwiczeniowej).
  • wybór specjalności dla 2 NS1 (msg). Studenci wskazują swoje preferencje dotyczące przyszłej specjalności, dokonując uporządkowania propozycji wydziałowych od najbardziej do najmniej pożądanej. MSG: europejski wymiar przedsiębiorczości, finanse międzynarodowe i bankowość, handel zagraniczny, marketing międzynarodowy, międzynarodowa ekonomia menedżerska, międzynarodowy transport i handel morski (dana specjalność jest uruchamiana w przypadku zapisania minimalnej liczby studentów pozwalającej na utworzenie grupy ćwiczeniowej).

Po zakończeniu zapisów uruchomione zostaną specjalności (specjalność) cieszące się największą popularnością. Osoby, które nie skorzystają z prawa do elektronicznych zapisów zostaną skierowane na specjalność wybraną przez Dziekana. Zapisy trwają do środy 13.01.2016.

Piątek 8.01.2016, godz. 13.00

• zapisy na specjalności 2 SS1 (wybór preferencji specjalności na podstawie średniej ocen z dwóch semestrów studiów).
  • Ekonomia: biznes elektroniczny, ekonomika transportu i logistyka, innowacyjność w gospodarce, polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości, teoria przedsiębiorstw (dana specjalność jest uruchamiana w przypadku zapisania minimalnej liczby studentów pozwalającej na utworzenie grupy ćwiczeniowej).
  • MSG: europejski wymiar przedsiębiorczości, finanse międzynarodowe i bankowość, handel zagraniczny, marketing międzynarodowy, międzynarodowa ekonomia menedżerska, międzynarodowy transport i handel morski (dana specjalność jest uruchamiana w przypadku zapisania minimalnej liczby studentów pozwalającej na utworzenie grupy ćwiczeniowej).

• adresy stron:
    Ekonomia:http://ekonom.ug.edu.pl/specjalnosc/ss1_ek_2016/start.html
    MSG: http://ekonom.ug.edu.pl/specjalnosc/ss1_msg_2016/start.html

• zakończenie zapisów na specjalności 14.01.2016

Piątek 8.01.2016, godz. 15.00

• uruchomienie zapisów na przedmioty 2 z 3 do wyboru, 2 NS1 (ekonomia)

Piątek 22.01.2016, godz. 13.00

• uruchomienie zapisów na profile na specjalności ETiL: 1 SS2

Czwartek 28.01.2016, godz. 15.00

• uruchomienie zapisów na PDW dla 3 SS1 - ekonomia i msg (including IB), 1 SS2 (IB), 2 SS2 - ekonomia i msg (including IB)

Zapisy trwają do czwartku 4.02.2016. O godz. 12.00 ogłoszona zostanie lista uruchomionych przedmiotów. Studenci, którzy zapisali się na przedmioty, które nie zostały uruchomione, mają obowiązek wypisać się i zapisać na przedmiot do wyboru, na którym pozostały wolne miejsca.

Decyzja o uruchomieniu przedmiotów w języku angielskim zostanie podjęta po zapisaniu się studentów zagranicznych przyjeżdżających w ramach programu Erasmus na semestr letni (w czwartek 18.02.2016).

Czwartek 28.01.2016, godz. 15.00

• uruchomienie zapisów na przedmioty 2 z 3 do wyboru, 2 SS1 (ekonomia i msg  nie dotyczy IB)

Piątek 5.02.2016, godz. 15.00

• uruchomienie zapisów na seminaria licencjackie 2 SS1 (ekonomia/msg) na specjalności: biznes elektroniczny, ekonomika transportu i logistyka, innowacyjność w gospodarce, polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości, europejski wymiar przedsiębiorczości, międzynarodowa ekonomia menedżerska, International Business

Pozostałe specjalności – w sprawie zapisów na seminaria proszę dowiadywać się w sekretariatach: specjalności: finanse międzynarodowe i bankowość, handel zagraniczny, marketing międzynarodowy sekretariat IHZ pok 302, specjalność: międzynarodowy transport i handel morski - sekretariat ITiHM s. 324; specjalność teoria przedsiębiorstw sekretariat KTiL s. 133

Piątek 19.02.2016, godz. 15.00

• uruchomienie zapisów na PDW dla 3 NS1 (ekonomia), 2 NS2-4 (ekonomia i msg), 2 NS2-3 (ekonomia i msg)

Zapisy trwają do środy 25.02.2015. O godz. 15.00 ogłoszona zostanie lista uruchomionych przedmiotów. Studenci, którzy zapisali się na przedmioty, które nie zostały uruchomione, mają obowiązek wypisać się i zapisać na przedmiot do wyboru, na którym pozostały wolne miejsca.

• uruchomienie zapisów na seminaria licencjackie 2 NS1 (ekonomia) na specjalności biznes elektroniczny, ekonomika transportu i logistyka, polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorczości (pod warunkiem uruchomienia specjalności).

Uwaga Studenci I roku – SS1, kierunki ekonomia i msg

W programie studiów w semestrze letnim obowiązuje przedmiot ogólnoakademicki do wyboru. Studenci Wydziału Ekonomicznego wybierają przedmiot z listy do wyboru zaoferowanej przez inne wydziały. Lista przedmiotów, terminy i miejsce zajęć oraz harmonogram zapisów będą dostępne w Portalu Studenta UG.

Zapisy na przedmiot ogólnoakademicki odbywają się poprzez Portal Studenta UG.