''Ekonomia i co dalej?''- warsztaty z Praktykami

Opublikowano 27 listopada 2015 roku

Planujesz swoją karierę w finansach, ale nie jesteś pewien jakie ścieżki są dla Ciebie dostępne?

Chcesz skorzystać z okazji, by zadać Praktykom nurtujące cię pytania?

Zapisz się już dziś i wykorzystaj swoją szansę!

Stowarzyszenie Menedżerów Finansowych Trójmiasta MaFin3 i Koło Naukowe Finansów Behawioralnych zapraszają wszystkich studentów kierunków ekonomicznych zainteresowanych finansami na kolejne warsztaty z cyklu ''Ekonomia i co dalej?'', które odbędą się w dniu 4 grudnia 2015.

"Ryzyko walutowe w działalności przedsiębiorstwa – czy można je wyeliminować i czy zawsze jest sens się zabezpieczać?"

Michał Makowski (Gdańska Stocznia "Remontowa")

godz. 16:00, sala C101 Wydział Ekonomiczny UG

Zapisy poprzez stronę  ekonomiaicodalej.evenea.pl

Ilość miejsc ograniczona!

Kolejne warsztaty odbywać się będą według poniższego harmonogramu:

11.12.2015  "Finansowe perpetuum mobile a decyzje inwestycyjne - studium przypadków"

Prowadzący:  Maciej Bąk (Fundacja Fundusz Rewitalizacji)

18.12.2015  "Ewolucja buchaltera – czy zawód księgowego może być “sexy”?"

Prowadzący:  Artur Gronkiewicz (Sony Pictures)

Szczegóły dotyczące godzin i sal, w których kolejne zajęcia będą miały miejsce zamieszczane będą sukcesywnie na profilu KN Finansów Behawioralnych (www.facebook.com/knfinansowbehawioralnych) oraz plakatach rozmieszczonych na terenie Wydziału Ekonomicznego UG.