ACCA zaprasza studentów FwP na konferencję

Opublikowano 30 kwietnia 2015 roku

Konferencja „Think Ahead: Future CFO Powered by ACCA”, która odbędzie się 22 i 23 maja w Warszawie, to wyjątkowe wydarzenie dedykowane osobom, które wiążą swoją przyszłość z branżą finansową.
Jeśli chcesz dokładnie zaplanować swoją karierę i dać sobie intensywny impuls do rozwoju; jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wyróżnić się na rynku finansów oraz jak, krok po kroku, zbudować swoją pozycję przyszłego lidera, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie!

„Think Ahead: Future CFO” to dwa dni intensywnych szkoleń, spotkań i warsztatów nastawionych na budowanie ścieżki kariery, kreowanie marki osobistej, motywację oraz wyznaczanie i realizację celów zawodowych. Będzie to również niepowtarzalna okazja do poznania liderów świata finansów i nawiązania wartościowych kontaktów studenckich oraz biznesowych. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonych trenerów i ekspertów.

Wejdź na stronę
www.futurecfo.pl i dowiedz się więcej o konferencji, prowadzących i zaproszonych gościach.

Jeśli czujesz, że masz w sobie cechy lidera oraz zawodowy potencjał - wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie
www.futurecfo.pl i napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś uczestniczyć w tym wydarzeniu!

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja włącznie, a wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 8 maja.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 maja w Hotelu Ibis w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne, a uczestnicy spoza Warszawy będą mieli zapewniony nocleg z 22 na 23 maja - liczba miejsc ograniczona! Wszyscy uczestnicy wezmą udział w kolacji integracyjnej 22 maja.

Organizatorem konferencji jest ACCA Polska.

Więcej informacji: www.futurecfo.pl oraz http://bit.ly/FutureCFOnaFacebooku