Tydzień organizacji studenckich

Opublikowano 27 marca 2015 roku

Sopockie Forum Organizacji Studenckich

Organizacje Studenckie – a po co to komu?

Sopockie Forum Organizacji Studenckich, po raz pierwszy, w dniach 13-16 kwietnia 2015 r., organizuje Tydzień Organizacji Studenckich na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Wydarzenie rozpocznie się panelem dyskusyjnym pt. "Organizacje Studenckie – a po co to komu?'', który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 11:30 w auli O WE UG. Przed i po panelu, na parterze w budynku C Wydziału Ekonomicznego, studenci i goście będą mogli odwiedzić stoiska promocyjne i zapoznać się z działalnością aż 10 Organizacji Studenckich, a także z ofertą Partnerów Głównych wydarzenia, czyli Accenture i Energi oraz Biura Karier UG i radia MORS.

W kolejnych dniach, tj. 14-16 kwietnia, odbędą się warsztaty oraz szkolenia z zakresu 4 bloków tematycznych: przedsiębiorczości i CSR, marketingu i PR, transportu i logistyki oraz finansów.

Podsumowanie wydarzenia będzie miało miejsce 16 kwietnia (czwartek), o godz. 21:00, w Klubie Studenckim Xkwadrat.

Więcej informacji pod adresem: https://www.facebook.com/events/1585986398285922/.

Partnerzy Główni Tygodnia Organizacji Studenckich: Accenture, Energa.
Wspierają nas także: Let’s deliver, Blue Media, Fundacja Global Language, Safety&Security in Logistics, JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Bernard Lammek, Parlament Studentów UG, Biuro Karier UG, Rada Samorządu Studentów WE UG, Klub Studencki Xkwadrat.
Patroni honorowi: Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski, JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Bernard Lammek, Dziekan Wydziału Ekonomicznego prof. UG, dr hab. Krzysztof Dobrowolski.
Patroni medialni: Radio MORS, my3miasto.pl, miastokultury.pl, dlastudenta.pl, Pod prąd, To zależy.