Rekrutacja NA STAŻ w USA !!!

Opublikowano 13 listopada 2014 roku

Rekrutacja NA STAŻ w USA !!!

Mamy przyjemność zaprosić stacjonarnych studentów ostatnich lat studiów Uniwersytetu Gdańskiego do udziału w realizacji projektu pt.: „Uniwersytet Jutra: umiędzynarodowienie kształcenia w Uniwersytecie Gdańskim poprzez współpracę z Uniwersytetem Houston-Downtown” realizowanego przez Uniwersytet Gdański przy udziale środków finansowych Europejskiego Funduszu Społecznego.

W roku akademickim 2014/2015 jesteś studentem ostatniego roku studiów stacjonarnych – zapraszamy Cię do wzięcia udziału w projekcie podczas, którego odbędziesz miesięczny staż w firmie w USA.

Koszty związane z wyjazdem stażysty finansowane będą ze środków EFS.

Taka okazja może się nie powtórzyć !!!

1. Udział w rekrutacji do programu stażowego w USA mogą zgłaszać studenci wszystkich kierunków stacjonarnych studiów Uniwersytetu Gdańskiego, którzy w roku akademickim 2014/2015 są studentami: 3 roku studiów I stopnia, 2 roku studiów II stopnia lub 5 roku studiów jednolitych magisterskich oraz posiadają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i niebanalne CV.
  2. Studenci zainteresowani wzięciem udziału w programie staży w USA składają następujące dokumenty aplikacyjne:
  • deklarację uczestnictwa w programie (załącznik 1a do Regulaminu),
  • CV i list motywacyjny (w języku angielskim),
  • zaświadczenie o średniej ocen z całego obecnego toku studiów wystawione przez dziekanat,
  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego (dot. osób, które posiadają).

Regulamin Programu warsztatowo-stażowego oraz szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na https://bk.ug.edu.pl oraz http://uniwersytet-jutra.ug.edu.pl/?page_id=57   (zadanie 2).

Termin zgłoszeń od 03.11.2014r. do 20.11.2014r.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Biuro Karier UG:
biurokarier@ug.edu.pl  lub  w siedzibie biura Sopot, ul. Armii Krajowej 110, pok. 203  z dopiskiem Staż w USA

Miejsca stażowe zostaną indywidualnie dobrane do profilu zawodowego 10 studentów, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji i zostaną wybrani do udziału w stażach w USA
(miejsca stażowe w firmach mających siedzibę w okolicach i w centrum Houston).

Planowany termin realizacji staży:  luty-maj 2015r.

Zapraszamy !!!