Studenci Wydziału Ekonomicznego w TopYoung100

Opublikowano 22 kwietnia 2020 roku

Miło nam ogłosić, że dwoje studentów Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego, Anita Szczepankiewicz oraz Mateusz Górski, zostało zakwalifikowanych do III edycji programu TopYoung100.

Program TopYoung100 skierowany jest do najlepszych studentów logistyki w Polsce, a jego główne założenie to budowanie relacji pomiędzy uczelniami, studentami - przyszłymi pracownikami logistyki oraz światem biznesu. Uczestnictwo w projekcie daje studentom bardzo duże możliwości rozwoju, zarówno poszerzania umiejętności obsługi informatycznych narzędzi wspierających logistykę, jak również pracy zespołowej i networkingu. W ramach programu studenci, pracując wspólnie nad wyzwaniami biznesowymi, poszerzają swoje sieci kontaktów i integrują się w międzyuczelnianych zespołach. Dodatkową korzyścią jest współpraca z mentorami biznesowymi - menedżerami logistyki, którzy służą radą i doświadczeniem uczestnikom programu.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom programu i już teraz zapraszamy kolejnych kandydatów do wzięcia udziału w rekrutacji do IV edycji, która planowana jest na wiosnę 2021 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej programu.