Konkurs fotograficzny

Opublikowano 22 stycznia 2018 roku

Dziesiąta edycja konkursu trwa!

Zapraszamy do udziału wszystkich studentów WE, w tym również tegorocznych absolwentów naszego Wydziału! Mile widziane zdjęcia wykonane w koszulce z logo Wydziału Ekonomicznego w interesującym i charakterystycznym miejscu poza granicami Polski.

Dziesiąta edycja konkursu zakończy się 31 marca 2018 r.

Regulamin konkursu „Zdjęcie z wakacji w koszulce WE UG” (edycja zimowa 2017/2018):


 1. Koszulkę logo WE można odebrać (za darmo i bezzwrotnie z dziekanatu), p. 127,
 2. Student odbierając koszulkę informuje o planowanym celu swojej podróży (organizatorzy zastrzegają sobie ograniczenie udziału w konkursie w przypadku powtarzających się docelowych miejsc podróży),
 3. Odbierając koszulkę student podpisuje zobowiązanie do przysłania przynajmniej 2 zdjęć z własnym wizerunkiem (do wyboru przez organizatorów) drogą elektroniczną pod adres: we@ug.edu.pl (mogą być wykonane w jednym miejscu), przy czym przesyłając zdjęcia student zrzeka się majątkowych praw autorskich do nich na rzecz WE. Zdjęcie musi być również udostępnione na Facebooku, gdzie musi być oznaczona strona Wydziału oraz uczestnik konkursu, wraz z zameldowaniem na stronie Wydziału Ekonomicznego i hasztagiem #KoszulkaWEUG2017
 4. Zdjęcia powinny być wykonane w odpowiedniej konwencji w charakterystycznym miejscu (na zdjęciu widoczna jest osoba w koszulce z logo WE na plecach – przykładowe zdjęcia w wynikach poprzednich edycji konkursu),
 5. Jeden student może wykonać i przysłać zdjęcia z więcej niż jednego miejsca,
 6. Student wyraża zgodę na umieszczenie zdjęcia na stronie internetowej WE, dodania zdjęcia do albumu konkursu na stronie Facebook Wydziału oraz ewentualne wykorzystanie w innych celach (np. galeria zdjęć, prezentacje itp.),
 7. Student przysyła zdjęcie podpisane:
  1. imię i nazwisko, adres email i telefon
  2. miejsce wykonania zdjęcia,
  Dane autora nie są podane na stronie internetowej ani w materiałach informacyjnych Wydziału Ekonomicznego,
 8. Po przysłaniu zdjęcia, zostanie ono umieszczone na stronie internetowej Wydziału Ekonomicznego (dział Studenci),
 9. Zdjęcie nie może być przerabiane w programie graficznym,
 10. Termin nadsyłania zdjęć 30 października w edycji letniej oraz 31 marca w edycji zimowej konkursu. Do wygrania: akcesoria komputerowe i atrakcyjne gadżety wydziałowe (np. podkładka pod laptopa, zestawy podróżne, waga do bagażu, zegar ścienny, plecak, opaski na ramię do smartfona i inne...).
 11. Głosowanie („lajkowanie”) na poszczególne zdjęcia zakończy się 30 listopada (w edycji letniej) oraz 30 kwietnia (w edycji zimowej).
 12. Zwycięzcą konkursu zostaną te osoby, które w kolejności otrzymają najwięcej polubieni i reakcji pod swoim zdjęciem z hasztagiem #KoszulkaWEUG2017. Wygrywa osoba z największą ilością polubień i reakcji. Komisja konkursowa ma prawo nominować dodatkowe zdjęcia do wyróżnień.
 13. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej WE, stronie Facebook WE, a autorzy zwycięskich zdjęć zostaną poinformowani drogą mailową.
 14. Konkurs ma charakter cykliczny. Studenci wyjeżdżający na studia zagraniczne w ramach wymiany w programie Erasmus mogą również uczestniczyć w konkursie!


Zdjęcia z poprzednich edycji konkursu:
http://ekonom.ug.edu.pl/web/studenci/index.html?lang=pl&ao=wydzial_na_swiecie