Czy jesteś zainteresowany studiowaniem w USA?

Opublikowano 08 lutego 2013 roku

Wydział Ekonomiczny dysponuje jednym miejscem umożliwiającym odbycie studiów w Appalachian State University (ASU) w semestrze zimowym 2013/2014 (od 13 sierpnia do 15 grudnia 2013). Do rekrutacji mogą przystąpić zainteresowani studenci WE, władający biegle językiem angielskim. Dotyczy to studentów studiów stacjonarnych I stopnia (studenci pierwszego i drugiego roku, którzy zaliczyli odpowiednio pierwszy i trzeci semestr nauki na Wydziale Ekonomicznym UG) oraz studenci II stopnia (pierwszego roku, którzy zaliczyli pierwszy semestr nauki na Wydziale Ekonomicznym UG).

Uczelnia partnerska w USA pokrywa czesne za studia, zamieszkanie w domu studenckim oraz wyżywienie. Student finansuje koszty przejazdu, wizy oraz ubezpieczenia zdrowotnego i własne wydatki. Studenci IB zakwalifikowani do wyjazdu nie są zwolnieni w tym okresie z opłat za studia na UG. Więcej informacji:

Studenci zainteresowani wyjazdem proszeni są o złożenie formularza rekrutacyjnego do dnia 27 lutego 2013 r. w dziekanacie, p. 127. Proces rekrutacji obejmie napisanie krótkiego eseju oraz rozmowę kwalifikacyjną i  odbędzie się w dniach 4 i 5 marca 2013 r. Wyniki rekrutacji z podaniem jednej osoby z listy głównej i jednej osoby z listy rezerwowej zostaną ogłoszone w dniu 6 marca 2013 r.