Prof. M. Nowak z Loyola University Chicago

Opublikowano 10 maja 2018 roku

W dniach 17-18 maja 2018 na naszym Wydziale gościć będzie prof. M. Nowak z Loyola University Chicago.

17 maja 2018 o godz. 15:15 w sali C308, odbędą się warsztaty na temat: „Supplier negotiations”, podczas których poruszane będą takie zagadnienia jak np.: dylemat więźnia w kontekście łańcucha dostaw oraz typy relacji występujących między ogniwami łańcucha dostaw.

18 maja o godz. 13:30 w sali C308, odbędzie się natomiast tzw. „Beergame exercise”, której celem jest zrozumienie znaczenia procesów przepływu  informacji w łańcuchu dostaw oraz skutków zakłóceń w tym zakresie dla funkcjonowania poszczególnych ogniw łańcucha dostaw.

Serdecznie zapraszamy studentów zainteresowanych logistyką oraz funkcjonowaniem łańcuchów dostaw!