Summer photo contest

Posted on 2017-12-05

Letnia edycja konkursu fotograficznego dla studentów promujących Wydział Ekonomiczny została zakończona. Zgłoszone prace zostały oceniane przez Was i - podobnie jak w poprzedniej edycji - laureatami zostały osoby, których zdjęcia zyskały największą ilość polubień. Wśród prac zgłoszonych do konkursu nagrodzone zostały także trzy zdjęcia w kategoriach Przyroda, Miasto i Biznes.

Nagroda publiczności:
 


Zdjęcie, które zdobyło największą liczbę lajków wśród publiczności, przedstawia rzekę Vrbas w Bośni i Hercegowinie. Kolorystyka, kontakt z przyrodą i różnorodność krajobrazu, wraz z koszulką Wydziału Ekonomicznego, definitywnie zasługują na tę nagrodę.

Przyroda:
 


Zdjęcie zostało wykonane z pokładu jachtu Elan 40 "Lir" podczas rejsu do Dubrovnika w Chorwacji i przedstawia widok na masyw górski w okolicy miejscowości Omiś. Komisję urzekła kompozycja zdjęcia, głębia kolorów oraz bliskość z wodą, jak również odpowiednie wyeksponowanie koszulki wydziałowej. To wszystko zadecydowało o wyższości jakości tego zdjęcia nad resztą, choć nie było łatwo wybrać.

Miasto:
 


Belweder w Wiedniu zadziwia kompozycją oraz perspektywą. Jest to – zdaniem komisji – jedno z najlepszych zdjęć tegorocznej edycji konkursu. Sama poza zaś jest swoistą innowacją w konkursie.

Biznes:


 
Zdjęcie, wykonane z Ward's Island na jeziorze Ontario, Kanada przedstawia zarówno widok na panoramę Toronto, jak i na koszulkę Wydziału Ekonomicznego. Pokazuje więc ono perspektywy i możliwości absolwentów naszego Wydziału na całym świecie, chociażby i w Toronto.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do odbioru nagród (dziekanat, p. 127)!