Maritime offshore sectors

Posted on 2023-02-09

Na Wydziale Ekonomicznym UG wprowadziliśmy do oferty edukacyjnej nową i innowacyjną specjalność „Morskie sektory offshore” na studiach stacjonarnych II stopnia.

 

Informacja na temat specjalności: Morskie sektory offshore

 

Są to innowacyjne, unikatowe studia magisterskie realizowane pod patronatem: Marszałka Województwa Pomorskiego, RWE Offshore Wind Poland, Grupy Energa S.A., BOTA Technik

 

 

Obecnie, w ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim, przestawiamy możliwość włączenia się w działalność związaną z morskim sektorem offshore wolontariuszy i ambasadorów na Targi edukacyjne EDU OFFSHORE WIND 03.2023 w Amber Expo w dniach 14-15.03.2023 r.

 

Opis targów, programu i oferty dla wolontariuszy można znaleźć pod linkiem  https://wolontariatgdansk.pl/oferta/?id=3610.

 

Wolontariusze powinni się zarejestrować na tej stronie www poprzez „zaloguj” w prawym górnym rogu strony, a następnie poprzez „zarejestruj się tutaj” lub kontakt z p. Szymonem Knitter, adres e-mail: knitter@wolontariatgdansk.pl.

 

Można także kontaktować się z Biurem monika.adamczuk@ug.edu.pl i do Anny Bartosiewicz anna.bartosiewicz@ug.edu.pl (proszę kierować całą korespondencję ws. targów równolegle na oba adresy).

 

Informacje ogólne:

  1. Wolontariusze techniczni z uczelni (studenci/doktoranci) do opieki nad poszczególnymi grupami uczniów szkół średnich na czas targów.
  2. Każdy wolontariusz zostanie wcześniej odpowiednio przeszkolony, będzie prowadził grupę uczniów szkół średnich od wejścia do opuszczenia targów (musi być przygotowany do oprowadzania grupy).
  3. Wolontariusze będą mieli zapewniony posiłek.
  4. Wolontariusze będą mogli uczestniczyć w szkoleniach kompetencji miękkich, które będą prowadzone podczas targów) - łącznie przewidywany jest udział 50 wolontariuszy.
  5. Ambasadorzy/ ambasadorki - młode osoby z uczelni (studenci/ doktoranci/ młodzi pracownicy) - którzy podjęliby długofalową współpracę z Urzędem Marszałkowskim w zakresie kontaktów z młodzieżą ze szkół w tematyce energetyki wiatrowej - uczestniczyliby w przyszłości również w wizytach studyjnych w szkołach.


 
Informacje ogólne:

Przestrzeń wystawiennicza będzie dostępna dla wystawców od 8:30 - 9 do 17.00.

Młodzież zwiedzająca będzie podzielona na grupy:

I grupa zwiedzających od 9 - 9:30 do 12

II grupa zwiedzających od 12:30 - 13 do 16

 

 

 

PROGRAM EDU OFFSHORE WIND