Invitation to practitioners lecture

Posted on 2019-04-16

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 18 kwietnia 2019 r. poprowadzi
 
Pan Paweł Zakrzewski
Autor Programu Rozwoju Inwestora "AmiInwestor"

Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq).  Za namową grupy przyjaciół stworzył społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora "AmiInwestor", który opiera się na pół-automatycznej analizie komputerowej.

W przeszłości odebrał dość nietuzinkową edukację w trzech obcych językach przypadkowo trafiając na skrajnie zachodni kraniec Europy. Nad brzegiem Atlantyku i zimnego morza Celtyckiego “zadekował się” w prestiżowej, francuskiej ENST École Nationale Supérieure des Télécoms. Niestety niedługo potem, z powodu przeciętnych zdolności został wyrzucony na staż w Buenos Aires i zmuszony do obrony pracy po hiszpańsku. Ostatecznie po zakończonej edukacji rozpoczął pracę w 700-osobowej kalifornijskiej firmie technologicznej z Sillicon Valley "Harmonic", dzięki której pół świata ogląda przekazy wideo. Po 5-latach wrócił do Polski i uwziął się na giełdy światowe.

Do dziś, czyli ponad 10 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego.
 

Temat wykładu:
5-cio godzinny tydzień pracy

 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15