Logistics in practice with FLEX LTD

Posted on 2019-03-25

Katedra Logistyki i Naukowe Koło Logistyki zapraszają na spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorstwa Flex, które odbędzie się 1 IV o godz. 11:30 w auli O. Wykład pod tytułem Logistyka w praktyce z przedsiębiorstwem FLEX poprowadzą: 

  • Agnieszka Jakubowska – Supply Chain Manager 
  • Agnieszka Bogdanowicz – Area HR Manager

Zaplanowane spotkanie to nie tylko merytoryczny wykład z praktycznych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego w łańcuchu dostaw, ale także wspaniała możliwość dyskusji na temat pracy w dziale logistyki takiego przedsiębiorstwa (wyobrażenia studentów, ich plany na przyszłość, możliwe funkcje i zadania pracowników logistyki oraz perspektywy ich osobistego rozwoju). 

 

Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie również omówienie konkretnego case study w oparciu o rzeczywiste dane z przedsiębiorstwa. Co więcej, dla osób, które zaproponują najciekawsze rozwiązanie, przewidziano zaproszenia na wizytę studyjną w przedsiębiorstwie, jak również płatne staże lub propozycje pracy. 

 

Więcej informacji o na temat przedsiębiorstwa znaleźć można na stronie internetowej pod adresem: https://flex.com 

 

W przypadku pytań dotyczących wydarzenia zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej pod adresem leszek.reszka@ug.gda.pl.