We invite you to attend OSTC Trading Lab

Posted on 2018-02-01

Już dzisiaj możesz dołączyć do grona traderów. Handel na symulatorach w czasie rzeczywistym, ekskluzywna wiedza od specjalistów i przewaga nad innymi kandydatami na starcie kariery – to czeka na Ciebie w OSTC Trading Labs. Aplikuj tutaj: http://ostccom.applytojob.com/apply/dm9kxjiORL/OSTC-Trading-LAB-In-Poland-all-5-Locations?source=oplab

 

 

Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem ostatnich lat studiów?

Pokaż nam swoją pasję i zdobądź miejsce w OSTC Trading Lab – jedynych laboratoriach tradingowych na uczelniach w Polsce tworzonych przez OSTC:

•Zyskaj dostęp do symulatorów największych światowych giełd;

•Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów;

•Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC;

A to wszystko skupione w jednym miejscu – OSTC Trading Lab!

 

Zainteresowany? Dołącz już dziś!

https://www.facebook.com/1678434595734932/videos/1944581892453533/

 

 

W zawodzie tradera można sprawdzić się zawsze, bo nie wymaga on specjalistycznego wykształcenia czy wieloletniego doświadczenia. Dlatego OSTC (www.ostc.com), największa firma tradingowa w Polsce, która od prawie 10 lat współpracuje ze szkołami wyższymi w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Poznaniu, daje Ci niepowtarzalną szansę, by sprawdzić się na największych giełdach nie wychodząc poza mury uczelni. To wszystko dzięki OSTC Trading Labs – laboratoriom wyposażonym w nowoczesny sprzęt, w których uczestnicy działają na symulatorach giełd w czasie rzeczywistym. Oprócz tego otrzymują dawkę ekskluzywnej wiedzy, a najlepsi mają szansę dołączyć do firmy.

 

By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba jednak wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich. Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.

 

Aplikuj już dziś porzez link http://ostccom.applytojob.com/apply/dm9kxjiORL/OSTC-Trading-LAB-In-Poland-all-5-Locations?source=oplab lub zostaw swoje zgłoszenie bezpośrednio na standzie firmy na uczelni 21 lutego 2018 roku. 

 

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Do zobaczenia!