The Researcher's Zone in PPNT Gdyni

Posted on 2017-09-13

Strefa naukowca – program na jesień 2017

Jesteś częścią świata nauki? Pracujesz nad najnowszymi technologiami, ale aby je rozwinąć brakuje Ci kompetencji biznesowych? Chciałbyś pozyskać finanse lub opatentować swój wynalazek, ale nie wiesz od czego zacząć? A może po prostu chcesz się pochwalić swoimi osiągnięciami? Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania znajdziesz w STREFIE NAUKOWCA – cykl spotkań, podczas których dzielimy się wiedzą jak połączyć naukę z biznesem.

W ramach STREFY NAUKOWCA przygotowaliśmy dla Ciebie spotkania, które dodadzą Twojemu naukowemu projektowi skrzydeł biznesowych. Dzięki temu, że spotkania prowadzone są przez praktyków biznesu, rozwiniesz nowe kompetencje, a także dowiesz się m.in.: jak chronić know-how przedsiębiorstwa, wyceniać wartość technologii oraz jak kreować wizerunek naukowca.

Dla kogo?

Do udziału w spotkaniach zapraszamy studentów, doktorantów, absolwentów szkół wyższych, naukowców, wynalazców oraz wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu komercjalizacji wyników badań, pozyskiwania partnerów biznesowych, finansowania innowacji, czy też rozpoczęciem działalności gospodarczej związanej z zaawansowanymi technologiami.

Harmonogram spotkań:

21.09.2017 – Budowanie wizerunku naukowca, Piotr Bucki, link do rejestracji:
https://strefanaukowca6.evenea.pl/


26.10.2017 – Konferencja „Komercjalizacja w praktyce”


16.11.2017 – Modele wyceny wartości technologii, dr Jarosław Osiadacz


07.12.2017 – Ochrona własności intelektualnej i know-how w przedsiębiorstwie, Katarzyna Szwed (ROIP) oraz Zofia Babicka-Klecor (LegalGeek)


Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy uruchamiane są na 2 tygodnie przed terminem spotkania.