Let's play together for WOŚP!

Posted on 2024-01-22

Zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na 15 oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i 49 dorosłych. 

 

Społeczność Uniwersytetu Gdańskiego przygotowała w 2024 r. aż 45 aukcji, których przedmioty można licytować za pośrednictwem Allegro do 31 stycznia 2024 r.

 

Udział w kolegium rektorskim, pieczenie pizzy z dziekanem, spotkanie z mistrzem świata w piłce siatkowej czy rejs Oceanografem - zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi aukcjami przygotowanymi przez społeczność UG w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Zapraszamy do licytowania!

 

Tu znajdą Państwo artykuł przedstawiający wszystkie aukcje Uniwersytetu Gdańskiego. 

 

Na Wydziale Ekonomicznym UG przygotowaliśmy w ramach aukcji WOŚP:

Inspirujące warsztaty Design Thinking z moderatorami!

 

1

 

Dlaczego warto:


Masz niepowtarzalną okazję wziąć udział w inspirujących warsztatach Design Thinking przy współpracy z doświadczonym zespołem certyfikowanych moderatorów, dzięki którym rozwiniesz umiejętności tworzenia kreatywnych rozwiązań.

 

Co licytujemy: Przedmiotem aukcji są jednodniowe zajęcia, które zostaną przygotowane z uwzględnieniem Twoich celów, wyzwań i potrzeb, umożliwiając rozwój pomysłu biznesowego oraz wprowadzenia pozytywnych zmian poprzez innowacyjne podejście.  

 

Do Twojej dyspozycji będzie profesjonalny zespół moderatorów z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia warsztatów Design Thinking, gwarantujący wysoką jakość i efektywność szkolenia.


Jeśli reprezentujesz firmę, dodatkowy bonus to: umieszczenie logo i nazwy Twojej firmy w materiałach promocyjnych dotyczących warsztatów, co przyczyni się do wzrostu świadomości i zasięgu informacji o Twojej działalności.


Miejsce: Wydział Ekonomiczny UG lub, po uzgodnieniu z wystawiającym, dogodne miejsce zapewnione przez licytującego na terenie województwa pomorskiego.


Termin: Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość ustalenia dogodnego terminu przeprowadzenia warsztatów.


Optymalna liczba uczestników: 5-15 osób.

 

Czas: Warsztaty będą trwały jeden dzień i obejmować będą szeroki zakres technik Design Thinking, dostosowanych do specyfiki dziedziny działalności zwycięzcy aukcji.

 

Język warsztatów: polski lub angielski.

 

Na zakończenie warsztatów zwycięzca aukcji lub/i jego zespół/organizacja otrzymają oficjalny certyfikat potwierdzający udział w akcji charytatywnej (WOŚP), co może stanowić dowód zaangażowania społecznego i biznesowego.

 

Dołącz do naszej misji wspierania innowacyjności i rozwoju poprzez Design Thinking, a jednocześnie wesprzyj szczytne cele charytatywne! 


Zapraszamy do licytowania!


Zagrajmy razem w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!