Miejsce

Konferencja Infoglob 2018 odbędzie się w dniach 18-20 września 2018 roku na pokładzie promu Polferries na trasie Gdańsk - Nynäshamn - Gdańsk (program obejmuje wizytę w Sztokholmie).

 

Sztokholm - jedno z najciekawiej położonych miast w Europie. Znajduje sie na 14 wyspach będących częścią archipelagu ponad 20 tysięcy wysp. Siedziba króla Szwecji założona w 1252 roku. W mieście znajduje się ponad 50 mostów, dlatego też nazywa Wenecją Północy. Miejsce idealne do zwiedzania pieszo ze względu na malowniczy miejski krajobraz. Warto także wybrać się rowerem, zarówno własnym jak i wypożyczonym (w  mieście funkcjonuje dobrze rozwinięta sieć wypożyczalni). Niezależnie od celu wizyty - targi, konferencja, sprawy związane z biznesem, zawsze warto znaleźć czas na zwiedzanie miasta. Sztokholm zaskakuje zabytkami, architekturą oraz przyrodą.

 

Parkingi niestrzeżone dostępne w pobliżu terminalu promowego.

 

Terminal promowy:
 
 
Dojazd do Terminalu Promowego komunikacją miejską.
Odjazd z przystanku DWORZEC GŁÓWNY 12 (znajduje się przed wejściem do Głównego Dworca Kolejowego w Gdańsku) w kierunku WESTERPLATTE, należy wysiąść na przystanku PRZYSTAŃ ŻEGLUGI.
Możliwość dojazdu autobusami linii 106 oraz 606, godziny odjazdu znajdują się w tabeli poniżej.