Skład Rady

 

Agnieszka Bogdanowicz, Manager Flextronics International Poland sp. z o.o.
Anna Borkowska, Dyrektor Gdyńskiego Centrum Innowacji - Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Wojciech Brzosko, Prezes Zarządu - POLFRACHT sp. z o.o.
Małgorzata Buchholz-Todoroska, ekspert
Bartłomiej Buczek, Dyrektor ds. Przewozów - PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o
Stanisław Ciesiółka, ekspert
Jerzy Czuczman, Prezes Forum Okrętowego - Związek Pracodawców Forum Okrętowe
Bolesław Drapella, Prezes Zarządu - RoomAuction Ltd
Rafał Drąg, Prezes Zarządu - Uni-Logistics sp. z o.o.
Krzysztof Ekiert, Starszy Menadżer ds. Księgowania Funduszy - State Street Bank International GmbH sp. z o.o. Poland Branch
Dr hab. Dariusz Filar - ekspert
Bartłomiej Glinka, Prezes Zarządu Omida sp. z o. o.
Maciej Grabski, Prezes Zarządu - Olivia Business Centre
Łukasz Greinke, Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A.
Artur Gronkiewicz, Finance & Accounting Director Sony Pictures Global Business Services Sp. z o.o.
Michał Gryglewski, Dyrektor Zarządzający Sony Pictures Entertainment
Ryszard Grycner, Dyrektor - CHIPOLBROK S.A. Chińsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe
Sławomir Halbryt, Prezes Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza
Janusz Jarosiński, ekspert
Andrzej Karnabal, Dyrektor - CHIPOLBROK S.A. Chińsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe
Romuald Kinda, Prezes Zarządu Grupy NAVIMOR
Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu - Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
Marcin Kołakowski, Dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju Przedsiębiorstw Nest Bank
Czesław Kordel, Prezes Zarządu - Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o.
Beata Kosk, Dyrektor Izby Celnej w Gdyni
Jarosław Kostrubała, Wiceprezes Zarządu - POLFRACHT sp. z o.o.
Bolesław Kościukiewicz, ekspert, były członek Korpusu Dyplomatycznego
Tadeusz M. Kotarski, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej - Inter Marine sp. z o.o.
Maciej Kotarski, Leasing Director Olivia Business Centre
Łukasz Kulik - Operations Manager, Gdańsk Office OSTC
Elżbieta Kutnik, Dyrektor - Oddział Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego
Michał Kużajczyk, Dyrektor handlowy - BCT - Bałtycki Terminal Kontenerowy sp. z o. o.
Dominik Landa, Dyrektor Działu Handlowego - DCT Gdańsk S.A.
Mirosław Langowski, Prezes Zarządu - POL LEVANT Linie Żeglugowe sp. z o.o.
Renata Leśniak, Dyrektor Centrum Doradztwa dla Firm Deutsche Bank S.A.
Jerzy Lewandowski, Sekretarz Generalny - Krajowa Izba Gospodarki Morskiej
Maciej Lignowski, Prezes Zarządu - PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.
Edward Lipski, Prezes Zarządu  - Elektromontaż Gdańsk S.A.
Jerzy Łuć, Dyrektor Finansowy - Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Maciej Maciejczyk, Prezes Zarządu - Bałtyckie Centrum Biznesu
Michał Makowski, Członek Zarządu REMONTOWA SHIPBUILDING S.A.
Piotr Małolepszy, Prezes Zarządu - Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej sp. z o.o.
Ryszard Mazur, Dyrektor Biura Strategii i Rozwoju Portu Zarząd Morskiego Portu Gdańsk
Adam Meller, Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S. A.
Wojciech Miotke, Prezes - Spedycja Międzynarodowa AGROLAND sp. z o.o.
Adam Musiał, Dyrektor - Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei
Zbigniew Nowik, Prezes Zarządu OT LOGISTICS S.A.
Rafał Olszewski, Prezes Zarządu - PKS Gdańsk-Oliwa S.A.
Marek Orent, Prezes Zarządu Polskich Linii Oceanicznych
Tomasz Orsztynowicz, Dyrektor Makroregionu - Bank Zachodni WBK S.A. Makroregion Pomorsko-Kujawski
Andrzej Ostrowski, Dyrektor Regionalny ds. Korporacyjnych ING Bank Śląski S.A. Region Północ - ING Bank Śląski S.A.
Andrzej Połojko, Dyrektor Generalny Flextronics International Poland sp. z o.o.
Maciej Przybyłowski, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego PwC Polska sp. z o.o.
Wojciech Ringer, National Manager Route Sales Development Regional Sales Manager KUEHNE + NAGEL sp. z o.o.
Marek Rostkowski, Vice Prezes Zarządu Omida sp. z o. o.
Prof. dr hab. Włodzimierz Rydzkowski, ekspert
Magdalena Sekuła, Hala Gdańsk-Sopot sp. z o.o.
Iwona Siewert, Dyrektor ds. ekonomiczno-administracyjnych PGNiG Obrót detaliczny
Tomasz Słodnik, Dyrektor ds. Rozwoju - Alfa Forwarding Ltd sp. z o.o.
Adam Sikorski,  Site Manager Gdańskiego oddziału Coleman Research
Julian Skelnik,  Konsul Honorowy Królestwa Danii, Dyrektor - Morski Port Gdańsk S.A.
Mariusz Sokołowski, MS Ground Polska
Dariusz Stefański, Prezes Zarządu - PCC INTERMODAL S.A.
Rafał Stepnowski, Prezes Zarządu - Jeppesen Poland
Radomir Strzelecki, Operations Manager, Gdańsk Office OSTC
Michał Stupak, Specjalista ds. marketingu - Zarząd Morskiego Portu Gdańsk
Andrzej Szulc, Dyrektor - Spedycja Międzynarodowa AGROLAND sp. z o.o.
Zygmunt Śmigielski, Prezes - Morska Agencja Gdynia sp. z o.o.
Marek Tarczyński, Przewodniczący Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki
Bogna Kinda Targetti, ekspert
Małgorzata Tobiszewska, Dyrektor Instytutu Rozwoju Kadr
Jacek Tymiński, Dyrektor Zarządzający - Vetro Port & Shipping Services
Grzegorz Wesołowski, Prezes Zarządu - Cemor sp. z o.o.

Agata Witczak, Dyrektor - Oddział Gdyńskiego Biura Thomson Reuters

Katarzyna Wojciechowska, Dyrektor Logistyki i obsługi klienta w Europie Centralnej Procter&Gamble
Paweł Wojciechowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju - Polski Komitet Narodowy EPAL
Małgorzata Zalewska - Doradca Dziekana Wydziału Ekonomicznego ds. Współpracy z Biznesem
Ireneusz Zalewski, Prezes Zarządu - Lufthansa Systems Poland sp. z  o.o.
Karina Zwiefka, Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP S.A. w Gdańsku - PKO BP S.A.
Tomasz Żołądkiewicz, ekspert