Zaproszenie na wykład praktyków

Opublikowano 09 marca 2020 roku

Wykład otwarty z cyklu „Szczęście to nie przypadek. Kształtowanie umiejętności zawodowych”

Wykład w dniu 12 marca 2020 r. poprowadzi
 
Pan Wojciech Parteka

Przez kilkanaście lat pracował w polskich i zagranicznych instytucjach bankowych m.in. w BIG SA, BNP-Dresdner Bank, Nordea Bank Polska SA. W latach 2008 – 2011 prowadził projekty wdrożeniowe na rynku consumer finance związane z organizacją i zarządzaniem strukturami sprzedażowymi.

Od ponad 20 lat jako konsultant prowadzi warsztaty w zakresie przywództwa, zarządzania finansami, etyki i CSR, zarządzania przez cele i strategii. Jest wiodącym konsultantem w projektach opartych o koncepcję Poziomów Przywództwa Opartego na Rezultatach.

Podczas zajęć koncentruje się na praktycznym podejściu korzystając z doświadczenia w pracy jako menedżer i konsultant.
Prowadził szkolenia i warsztaty dla pracowników takich firm jak Grupa ENERGA, Grupa PKP, Nordea Bank Polska, Straż Miejska w Gdańsku, ARiMR, Bank Millennium, Energoprojekt Katowice, CRH, ProCam, Izostal, OLPP SA, Koleje Mazowieckie, PZU Litwa, Flsmidth Maag Gear, BGK SA, a także w ramach Profesjonalnego Studium Finansów dla Menedżerów, Podyplomowych Studiach Zarządzania Projektami oraz studiach menedżerskich Executive Master of Business Administration realizowanych przez GFKM wspólnie z RSM  Erasmus University. Porto Business School i Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille.
Jest certyfikowanym trenerem warsztatów Leadership Pipeline Institute oraz Business Runes.
W 2017 roku reprezentował GFKM jako prelegent m.in. podczas XXV Kongresu Kadry w Warszawie oraz 8th Annual ABSL Conference w Łodzi.

Bierze udział w projektach pro bono publico (Gdańsk Business Week, StartUp Factory, Clipster, Akademia Młodego Lidera, Lekcje Przedsiębiorczości).

Co roku jako widz uczestniczy w ponad 30 wydarzeniach muzycznych na całym świecie – w tym roku z niecierpliwością czeka m.in. na koncerty Underworld, Billie Eilish, The Chainsmokers.

 
 
Temat wykładu:
Szczęście to nie przypadek
 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko osoby zapisane na wykład!
Sala C209, godz. 9.45-11.15